• повеќе од 10 години R & D и производството искуство

  повеќе од 10 години R & D и производството искуство

 • Добавувачот на специјализирани и персоналните производи

  Добавувачот на специјализирани и персоналните производи

 • Дизајнерот на системот за професионален третман на вода

  Дизајнерот на системот за професионален третман на вода

 • Брза испорака време за материјалот на геосинтетици

  Брза испорака време за материјалот на геосинтетици

Избрана Производи

Се наоѓа во Ксиан, познат античкиот град на историјата 13 династии. Ксиан Домашен технологија копродукции, Ltd е трговско друштво за увоз и извоз во Шанкси Shicheng Градежништво копродукции, Рибар и е на високо-технолошка компанија која е специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на уреди за третман на вода , резервни делови и геосинтетици животната средина materials.Adhering на принципот на луѓето-ориентирана операција, потрагата бизнис потпира на технологии, иновации управувано експанзија, и понудената соработка компанијата обезбедува професионални бизнис консалтинг и сеопфатни решенија во областа на заштитата на животната средина, изградба, и вода Conservancy, и е сосема креатор на нова енергија за заштеда на материјали ...

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!