Контакт - Ксиан Домашен технологија копродукции, ООД

Контактирајте не

Ксиан Домашен технологија копродукции, ООД

адреса

A-1402, Lvdi Сохо бр.6, Zhangba 1-ви пат, High-Tech зона, Ксиан, Шанкси, Кина

Е-пошта

info@homeytec.cn

телефон

0086-15877553984

0086-029-65692269

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!