Стандардна RO систем за третман на вода (HMJRO-500LPH)

Стандардна RO систем за третман на вода (HMJRO-500LPH)

Краток опис:

  Стандардна RO систем за третман на вода (HMJRO-500LPH)


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 50 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ксиан
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  Стандардна RO систем за третман на вода (HMJRO-500LPH)7 [2`YZTH9Z) L] Y) E`IJUHIP


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!