• më shumë se 10 vjet R & D dhe përvojë prodhimin

  më shumë se 10 vjet R & D dhe përvojë prodhimin

 • Furnizuesi i produkteve të specializuara dhe të personalizuar

  Furnizuesi i produkteve të specializuara dhe të personalizuar

 • Projektuesi i sistemit profesional të trajtimit të ujit

  Projektuesi i sistemit profesional të trajtimit të ujit

 • kohën e dorëzimit shpejtë për materialin Geosynthetics

  kohën e dorëzimit shpejtë për materialin Geosynthetics

Produkte Featured

E vendosur në Xi'an, një qytet i lashtë të famshme të historisë 13 dinastive. Xi'an rehatshëm Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e importit dhe eksportit tregtare nën Shaanxi Shicheng ndërtim Inxhinierike Co, Ltd dhe është një kompani të teknologjisë së lartë që është e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve të trajtimit të ujit , pjesë këmbimi dhe Geosynthetics mjedisore materials.Adhering me parimin e funksionimit njerëz të orientuar, kërkimet e biznesit duke u mbështetur në teknologji, zgjerimin risi të shtyrë, dhe të fitojë të fitojë bashkëpunim kompania ofron konsultime profesionale të biznesit dhe zgjidhje të plotë në mbrojtjen e mjedisit, të ndërtimit, dhe i ndaluar të ujit, dhe është krijuesi markë e materialeve të reja të kursimit të energjisë ...

Lexo më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!