Njelmët sistem trajtimin e ujit (seri HMJBKRO)

Njelmët sistem trajtimin e ujit (seri HMJBKRO)

Përshkrim i shkurtër:

refuzim të lartë kripe njelmët reverse osmozë sistem 3000GPD Kjo njësi është përdorur për trajtimin e ujit të njelmët me TDS e 7000ppm me normë shërim upto 70%. Të conponents kryesore të sistemit janë filter multi media, filter karboni aktivizuar dhe desalination njelmët ujë unit.With refuzim të lartë të kripës dhe sonsume të ulët të energjisë, ajo është gjithashtu e lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen. Produkti është i certifikuar me cilësi të mirë CE. Brief Hyrje: 1, dizajn Përdorimi DOW FILMETEC software për të llogaritur dhe të simuluar, ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Lloji: njelmët sistemi i trajtimit të ujit
 • Raw TDS ujit: poshtë 15000ppm
 • TDS ujit Output: më pak se 600ppm
 • Frame: çeliku i karbonit
 • Ngjyra: Nature
 • Lëvizëse motor: 380V 50Hz 3 faza
 • Detail Product

  Produkt Tags

  refuzim i lartë kripë njelmët reverse osmozë sistem 3000GPD

   

  Kjo njësi është përdorur për trajtimin e ujit të njelmët me TDS e 7000ppm me normë shërim upto 70%. Të conponents kryesore të sistemit janë filter multi media, filter karboni aktivizuar dhe desalination njelmët ujë unit.With refuzim të lartë të kripës dhe sonsume të ulët të energjisë, ajo është gjithashtu e lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen. Produkti është i certifikuar me cilësi të mirë CE.

   

  Prezantim i shkurtër:

  1, Përdorimi design software DOW FILMETEC për të llogaritur dhe të simuluar, duke siguruar guidline teori për dizajn

  2, projektimit sisteme të ndryshme në bazë të ushqyer cilësinë e ujit dhe kapacitetin e kërkuar, seri B2K janë të zbatueshme për ujë të papërpunuar me përmbajtje kripë 5000ppm-15000ppm. Nëse përmbajtja kripë është mbi 15000ppm pls zgjidhni seri SW për ujin e detit

  3, ujë të freskët pajisje Unique automatike zëvendësim për të zëvendësuar koncentroheni në membranën me ujë të freskët, kur sistemi ndalon për të ulur nivelin e ndotjes membrana, pra të zgjasin jetën e shërbimit dhe kosto më të ulët.

  4, çeliku i karbonit të veshura dhe kornizë çelik për zgjedhje, rrota lëvizëse mund të instalohet për situata të ndryshme të instalimit

  5, çelik dhe SCH80UPVC tubacionet me cilësi të lartë për të siguruar asnjë rrjedhje dhe korrozionit të ulët nën presion të lartë

   

  Instalimi: 
  pompë Raw uji + rërë silicë filtër + filter aktiv të karbonit + softener + mikron filter + pompë presion të lartë + sistem RO.

  Furnizimi me energji elektrike është 220 / 380V, 50Hz / 60Hz për optional. Kornizë është çeliku të karbonit dhe çelik inox fakultative.

   

  SISTEMI DHËNAT

  HMJBK9RO seires- Për trajtimin e ujit të papërpunuar me TDS më pak se 9000ppm

  @ {{7} HZX ~ ZJJCGCW8JWB`VB

   

  HMJBK15RO seires- Për trajtimin e ujit të papërpunuar me TDS më pak se 15000ppm

  9N (25K} 96K {CDRM4DOE4) 9a

   

  Komponentet kryesore

  1.DOW membrana enë nën presion 2.FRP 3.sediment filter 4.SS centrifugale pompë të lartë presure 

  Sistemi 5.cleaning 6. freskët sistem Zëvendësuesi i ujit çeliku 7. karbon frame veshura

  kontroll 8.PLC automatik

   

  Komponentet OPSIONALE

  filter 1.multi-media 2.activated filter karboni kornizë çeliku 3.stainless

   

  procesit të punës

  123

   

  111

  VËRTETIMI

  CE

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!