Një gjeotekstilet me një membranë

Një gjeotekstilet me një membranë

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi Composite geomembrane është bërë nga gjeotekstilet dhe geomembrane përbërë nga materiale të papërshkueshme, e cila është përdorur kryesisht për kullim, geomembrane përbërë është e ndarë në një membranë leckë dhe dy pëlhura dhe një membranë, gjerësia është 4-6m, pesha është 1500g / m2, produktet edhe me vetitë e larta fizike mekanike të tilla si elastik, anti-lot, dhe thyerje çati për të përmbushur ujë, komunale, ndërtimit, transportit, metro, tunel dhe nevojat e tjera inxhinierike civile. Becau ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

   

  geomembrane përbërë është bërë nga gjeotekstilet dhe geomembrane përbërë nga materiale të papërshkueshme, e cila është përdorur kryesisht për kullim, geomembrane përbërë është e ndarë në një membranë leckë dhe dy pëlhura dhe një membrana, gjerësia është 4-6m, pesha është 1500g / m2, The produkte edhe me vetitë e larta fizike mekanike të tilla si elastik, anti-lot, dhe thyerje çati për të përmbushur ujë, komunale, ndërtimit, transportit, metro, tunel dhe nevojat e tjera inxhinierike civile. Për shkak të zgjedhjes së saj e materialeve polimer dhe procesin e prodhimit për të shtuar agjent anti-plakje, ajo mund të përdoret në mjedis me temperaturë jo-konvencionale.

   

  Features

   

  Composite geomembrane 4-6m gjerë, pesha 200-1500g / metër katror, ​​elastik, lot, pronat e thyera dhe të tjera fizike dhe mekanike të indeksit të lartë, produkt ka forca të lartë, performanca e mirë extension, deformimi modulus, acid dhe alkali, anti-korrozioni , anti-plakje, performance anti-kullim dhe kështu me radhë. Për të plotësuar ndaluar të ujit, komunale, ndërtimit, transportit, metro, tunelit, ndërtimit në kullim, izolimit, përforcim, përforcim plas dhe nevojave të tjera të inxhinierisë civile. Përdoret zakonisht në hendek digës, kullimit e trajtimit anti-kullim, dhe fushën e mbeturinave anti-fouling trajtim.

   

  aplikimi

  1, Landfill, ujërave të zeza apo trajtim të mbeturinave anti-kullim.

  2, argjinaturë River, dam liqeni, dam mbetje, diga e ujërave të zeza dhe zona rezervuar, channel, Rezervuari (gropë, e imja).

  3, Subway, bazament dhe tunel, tuneli kullim rreshtim.

  4, roadbed dhe zona të tjera të kullim i kripur.

  5, prite, diga përpara nivelin e shtratit anti-kullim, fondacioni vertikale shtresë ngjeshur, rrethuar me lumë ndërtimit, në fushën e mbeturinave.

  6, uji i detit, fermat ujërave të ëmbla.

  7, autostrada, themeli hekurudhor, tokës shtrirë dhe paloset lym shtresë i papërshkueshëm nga uji.

  8, kulmi kullim.

   

  Specifikim produkti

  1. Një gjeotekstilet me një membranë

  leckë bazë: 100-1000g Trashësia / m2 Film: 0.1-1.5mm

  2. T wo pëlhurave dhe nje membrane

  leckë Base 80-600g / m2 Film thickness0.2-1.5mm

   

  parametrat teknike

  S2WOVA3Y $ J2UBG {6RZBJA @ U


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!