Tekstil me fije qelqi geogrid

Tekstil me fije qelqi geogrid

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i tekstil me fije qelqi si material, ka miratuar një proces të caktuar gërshetim bërë i strukturës materialit Rrjetit, për të mbrojtur të tekstil me fije qelqi dhe për të përmirësuar performancën e përgjithshme, nëpërmjet një procesi të veçantë shtresë të formojnë materialet gjeotekstilet përbërë. Tekstil me fije qelqi geogrid është një lloj i ri i gjeotekstilet shkëlqyer që rrisin trotuar dhe roadbed. Pika është bërë nga thurur tekstil me fije qelqi fije e hollë të endura dhe të veshura. Ajo ka forca të lartë elastik, zgjatim të ulët, të lartë elastike modulus shkëlqyer r ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  Tekstil me fije qelqi si material, ka miratuar një proces të caktuar gërshetim bërë i strukturës materialit Rrjetit, për të mbrojtur të tekstil me fije qelqi dhe për të përmirësuar performancën e përgjithshme, nëpërmjet një procesi të veçantë shtresë të formojnë materialet gjeotekstilet përbërë.

   

  Tekstil me fije qelqi geogrid është një lloj i ri i gjeotekstilet shkëlqyer që rrisin trotuar dhe roadbed. Pika është bërë nga thurur tekstil me fije qelqi fije e hollë të endura dhe të veshura. Ajo ka forca të lartë elastik, zgjatim të ulët, të lartë elastike modulus shkëlqyer rezistencë ndaj performancës temperaturë të lartë dhe të ulët, etj, pas trajtimit shtresë sipërfaqësore, me rezistencë të shkëlqyer alkali dhe rezistenca e plakjes, e përdorur gjerësisht në asfalt trotuar, çimentos trotuarit konkrete dhe rritja roadbed; si rrugë e vështirë dhe trotuar fleksibël mund të aplikohet, në krahasim me rrugën tradicionale mund të zvogëlojë koston, të zgjatur jetën, të parandaluar të çara reflektim rrugor. Tekstil me fije qelqi geogridgjithashtu mund të përdoret për hekurudhën, aeroportin, i ndaluar të ujit, digës dhe zgjerimin e tjera të buta të tokës dhe zgjerimin roadbed.

  Features

  1) forca të lartë elastik, zgjatim i ulët

  2) Jo zvarriten afatgjatë

  3) stabilitetin termik

  4) Compatibility me përzierje asfalt

  5) stabiliteti fizik dhe kimik

  6) agregat hyrjes dhe Kufizimi

   

  aplikimi

  Ajo mund të përdoret gjerësisht në mirëmbajtjen e trotuarit të vjetër çimentos, pistë të aeroportit, digës, mbrojtjen shpat, rrugë dhe ura trotuar përforcim përpunimin dhe fusha të tjera inxhinierike.

  Specifikimi dhe parametrat

  52O @ 26 (H $] WPXEE0ANM9_M6


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!