geocell

geocell

Përshkrim i shkurtër:

Information It was made of add anti-aging agent modification the high density polyethylene strip is welded with the base material by ultrasonic welding machine. Geocell Feature Advanced technology, Fast welding speed, Neat welding, Weld solid. Retractable freedom, Convenient transportation construction High tensile strength can reach 0.57kn/5cm(1mm thick), and the tensile strength can reach 1KN20cm Resistant to aging, long service time.   Main Application a.Solid railway roadbed b.Solid hi...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  informacion

  Ajo ishte bërë e shtuar anti-plakje agjent modifikim dendësia e lartë polietileni rrip është ngjitur me materialin bazë me makinë tejzanor saldim.

  geocellFeature

  1. teknologji të përparuar, shpejtësia Fast saldim, saldim Neat, bashkoj të ngurta.
  2. lirinë anulohet, ndërtimi të përshtatshëm të transportit
  3. forca të lartë elastik mund të arrijnë 0.57kn / 5cm (1mm të trashë), dhe forca elastik mund të arrijnë 1KN20cm
  4. Rezistent ndaj plakjes, kohë të gjatë të shërbimit.

   

  Main Application

  a.Solid roadbed hekurudhor

  rrugë b.Solid trajtim themeli butë

  c.Bear ngarkesës e argjinaturave dhe prish planet mure

  d.Shallow menaxhimin e lumit të ujit

  e.Pipe dhe mbështetje Kanalizim struktura

  f.To parandaluar rrëshkitje toke dhe ngarkesës peshën e murit mbajtës të përzier.

  Muret g.Independent, skelë, valëpritës dhe kështu me radhë.

  h.Desert, plazh dhe shtratit të lumit, qeverisja bregun e lumit.

  Autostrada I.High-grade dhe roadbed hekurudhor solid dhe shpat mbrojtjen, argjinaturë dhe murit mbrojtës j.environmental, torfë dhe vegjetacioni tjetër, asnjë shpat bimësi, digës shpat.

  H4AI_ {8C4K $ GB] A`SN1_ (Q2


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!