LLDPE geomembrane

LLDPE geomembrane

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim LDPE Produktet janë jo-toksike, pa shije, pa erë, grimcat e bardhë qumështi. Ajo ka avantazhet e forca të lartë, rezistencë të mirë, ngurtësi të fortë, rezistenca e ngrohjes dhe rezistenca e ftohtë. Ajo gjithashtu ka veti të mira të tilla si rezistencë të mirë, stresit mjedisor plasaritje, rezistenca lotsjellës dhe kështu me radhë. Ajo mund të rezistojë acid, alkali dhe solvents.Used organike për produktet e derdhur injeksion, materialet e paketimit të ushqimit, pajisjeve mjekësore, mjekësi, produktet e derdhur goditje, fibra etc..polyethylene mund të jetë ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  LDPE Produktet janë jo-toksike, pa shije, pa erë, grimcat e bardhë qumështi. Ajo ka avantazhet e forca të lartë, rezistencë të mirë, ngurtësi të fortë, rezistenca e ngrohjes dhe rezistenca e ftohtë. Ajo gjithashtu ka veti të mira të tilla si rezistencë të mirë, stresit mjedisor plasaritje, rezistenca lotsjellës dhe kështu me radhë. Ajo mund të rezistojë acid, alkali dhe solvents.Used organike për produktet e derdhur injeksion, materialet e paketimit të ushqimit, pajisjeve mjekësore, mjekësi, produktet e derdhur goditje, fibra etc..polyethylene mund të jenë të përpunuara në film i hollë, tela dhe kabllo mill, tub, ndryshme uritur produkteve, produktet e derdhur injeksion, fibër e përdorur etc.Widely në bujqësi, paketimin, elektronikë, makineri, automobil, mallrave të përditshme dhe aspekte të tjera.

   

  tipar

  tokës anti-kullim material i argjili LDPE dhe punimet e dheut është karakterizuar nga rezistenca korrozioni, rezistencë të temperaturë të ulët, cilësi të lehta dhe të forta ability.Its marramendës kosto të ulët, cilësi të lartë dhe karakteristika të lirë nuk janë të krahasueshme me llojet e tjera të materialeve gjeoteknike të padepërtueshme.

   

  Karakteristikat

  Si një brez të ri të tokës material të padepërtueshëm, LDPE geomembrane janë kryesisht materiale të tilla si polietileni, etilenit, etilenit polimer polimerizim, dhe zhytur në themelet fleksibël të geomembrane, por edhe rrit zgjateshmëri dhe aftësia adaptive deformimi saj të mirë. Pra, ajo në masë të madhe rrit aftësinë anti-kullim dhe aftësinë papërshkueshëm nga uji e LDPE geomembrane

   

  A pplication

  LDPE geomembrane është përdorur gjerësisht në ndërtim, i ndaluar të ujit, industri kimike, transportit, metro, asgjësimin e mbeturinave, digave rezervuar përforcim, tunel dhe projekte të tjera, të cilat përshtaten me varg temperatura e ambientit, rezistencë të lartë birë, koeficienti i madh fërkimit, dhe shtresa e saj mbrojtëse - kombinim gjeotekstilet i gjeotekstilet materialit ngjeshur të performancës së saj i papërshkueshëm nga uji dhe të ngjeshur të lartë është i pamatshëm.

   

  LLDPE geomembrane Specifikimi

  WSU) J5YCIA`I @] H {@ 1L] RF8

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!