tub Soft depërtueshëm

tub Soft depërtueshëm

Përshkrim i shkurtër:

Futja dhe Picture Soft tub depërtueshëm është një lloj filtri të ri me ujë (kullimit) përmbysur filter, e cila kapërcen të metat e tub tjetër kullimit, për shkak të parimeve të tij unike të projektimit dhe përbërjen e punën e shkëlqyer të materialit, Ajo ka një kullimit të fortë dhe efekti kullim të ujit, me kërkesat e projektimit inxhinieri për të përmbushur kapacitetin presion dhe pėrshkueshmėrisė dhe filtri efekt. Jo për shkak të ndryshimeve gjeologjike dhe gjeografike të temperaturës dhe pushim për të ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  I ntroduce  dhe Picture

  tub Soft depërtueshëm është një lloj filtri të ri me ujë të përmbysur filtër (kullimit), e cila kapërcen të metat e tub tjetër kullimit, për shkak të parimeve të tij unike të projektimit dhe përbërjen e punën e shkëlqyer të materialit, Ajo ka një kullimit dhe ujit kullim të fortë efekt, me kërkesat e projektimit inxhinieri për të përmbushur kapacitetin presion dhe pėrshkueshmėrisė dhe filtri efekt. Jo për shkak të gjeologjike dhe ndryshimet gjeografike e temperaturës dhe pushim për të humbur efektin e shkarkimit të ujit të pastër, dhe sendet janë produkte të reja miqësore me mjedisin nuk do të shkaktojë ndotje të mesme e mjedisit. Për shkak të ndërtimit të saj të thjeshtë, pa nyje, gjeologji, terreni ka kërkesa të veçanta, ndonjë nevojë për të përdorur vendet e errëta të kullimit mund të përdoren pa pagesë.

   

  (1) çeliku të lartë të karbonit tela: fosforik trajtim ndryshket acid, që mbulon PVC të parandaluar acid dhe korrozioni alkali, unik tela çeliku spiral skelet për të siguruar që sipërfaqja mur të butë dhe mbartë presion.

  (2) Jo të endura shtresa filtri: Për të siguruar filtrimit efektive dhe për të parandaluar sedimenteve në tub.

  (3) sintetike fibra poliestër: prish me PVC të veshura me forcë të lartë filli special dragon ose fije najloni, fije ind përdorur fibrave të veçantë për të formuar një forcë të mjaftueshme elastik.

   

  Soft Përparësitë depërtueshëm tub:

  1) diameter i vogël poret, të gjitha të depërtueshëm, pėrshkueshmėrisė mirë;

  2) Forca të lartë elastik, jetë të gjatë shërbimi;

  3) rezistenca korrozioni dhe rezistenca ndaj erozionit mikrobike është e mirë;

  4) Vazhdimësia e përgjithshme është e mirë, joints pak, konvergjenca e lehtë;

  5) pesha të lehta, ndërtimi i lehtë;

  6) cilësi të butë, kombinim i mirë me avantazhet e tokës.

   

  Aplikimet:

  kullimit 1.Vertical dhe horizontale e llojeve të ndryshme të mureve;

  2.Highway, subgrade hekurudhor, sup, kullimit e butë tokës;

  3.Drainage i tuneleve dhe rrugëve nëntokësore;

  4.Drainage i digës ash energjisë dhe digës ujit;

  rrip izolimi 5.Highway dhe mbrojtja e vegjetacionit;

  6.Drainage i objekteve sportive në natyrë;

  shpimit horizontal 7.Horizontal kullimit bosh;

  8.Easy të kaloj shqip kullimit pjerrësi;

  9.Roof kopsht dhe kullimit lule;

  10.Slope për të mbajtur ujin

  11.Underground kullimit e punimeve përgatitore të tokës;

  12.Low-gënjyer kullimit dhe sistemin e konvertimit kripur-alkali.

   eggreg     ewfedvsfe

  Specifikim produkti

  PF42J% E $ AMO4SPUYJE {Q { `M


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!