Standarde RO sistem trajtimin e ujit (HMJRO-5000LPH)

Standarde RO sistem trajtimin e ujit (HMJRO-5000LPH)

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet miratojë RO (osmozë kundërt) teknikë të filtrimit, duke përçueshmëri e ujit të përmbushur standarde ndërkombëtare ModelRO-5000L / H 1, uji Burimi duhet të jetë përçueshmëri than150us vogël / cm 2, Prodhimi capacity5000L / H ujit temperatur: 25 ° C 3, teknik udhëzime: A, Miratimi RO (osmozë kundërt) teknikë të filtrimit, duke përçueshmëri e ujit të përmbushur GB17323-1998 standarde ndërkombëtare, asnjë material papastërtia dhe bakteret me shije të mirë B, ESPA-8040 membr ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Lloji: modul RO kryesore
 • Ngjyra: Nature
 • Të lartë pompë presion: CNP pompë
 • No. e membranës: 6 cope e 8040 membranës
 • Lëvizëse motor: 380V 50Hz 3 faza
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet

  Miratimi teknikën e filtrimit RO (osmozë kundërt), duke e bërë përçueshmëri e ujit të përmbushur standardet ndërkombëtare

  ModelRO-5000L / H

  1, uji Burimi duhet të jetë

  Përçueshmëri e vogël than150us / cm

   

  2, Prodhimi capacity5000L / H  

  temperatur ujit: 25 ° C

   

  3, udhëzime teknike:

  A, të miratojë RO (osmozë kundërt) teknikë të filtrimit, duke përçueshmëri e ujit të përmbushur GB17323-1998 standarde ndërkombëtare, asnjë material papastërtia dhe bakteret me shije të mirë

  B, ESPA-8040 membrane, mund të bëjë shërimin të jetë 50 ~ 75%, raporti i desalinization të jetë 98%. Mund të shpëtoj off 99,99% të bug, 95% e metaleve toksike, 99% e të radionukleideve, dhe 95% e materialit organik. 

   

  4, hapat e pastrimit

  pompë uji uji Burimi Burimi kuarc filtër rërë filtër karboni aktiv

  softener ujë PP sedimenteve filter RO kryesor UV makinë 

  5, Specifikimet: pajisjeve Ro

  CS8} 96YAA1EA} S] CA9T3IL2

   

  Ne paketë filtrin rërë dhe filtri aktiv të karbonit me plastike dhe të tjerët në kuti druri. 

   

  funksionet Machine

  Auto RO shtyer cipë dhe prapa shtyer.

  Auto ndaluar kur presioni i dobët me ujë ose mbi presionin

  Auto ndaluar kur niveli i ulët i ujit të burimit dhe të nivelit të lartë të ujit të pastër për të mbrojtur makinën

  Mbrojtur kur nuk ka pushtet, fuqia e dobët, e tanishme e madhe elektrike, qark të shkurtër, creepage e energjisë elektrike.

   

  procesi i Sistemit

  123

   

   

  procesit të punës 

  111

   

   

   

  CE


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!