textured geomembrane

textured geomembrane

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet e produktit: Gjerësia: Trashësia 2-7m: standarde 0.75-3.0mm Zbatimi: The standarde ndërtimi CJ / T234-2006 barabartë me American Standard GRI-GM13 Perdorimit dhe Përshkrim: HDPE vetme, me dy sipërfaqe të përafërt densitet të lartë polietileni geomembrane (HDPE) geomembrane me cilësi të lartë densitet të lartë rrëshirë polietileni, e cila është bërë duke përdorur shpikjen teknologji të veçantë të kompanisë. Përveç performancës densitet të lartë të sendit, pika ka edhe Resista lartë UV ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Xian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikat e produktit:

   Gjerësia: 2-7m

  Trashësia: 0.75-3.0mm

   

  Standarde Zbatimi:  Standardi ndërtimi CJ / T234-2006 barabartë me American Standard GRI-GM13

   

  Përdorimi dhe Description:  HDPE vetme, me dy sipërfaqe të përafërt densitet të lartë polietileni geomembrane (HDPE) geomembrane me cilësi të lartë densitet të lartë rrëshirë polietileni, e cila është bërë duke përdorur shpikjen teknologji të veçantë të kompanisë.

  Përveç performancës densitet të lartë të sendit, pika gjithashtu ka rezistencë të lartë UV dhe është i përshtatshëm për mjedisin e jashtëm. Përmirësimi i koeficienti fërkimi, më të përshtatshme për shpat të pjerrët dhe nevojat vertikale projektimit inxhinieri, për të përmirësuar stabilitetin e projektit.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!